Oznamy

11. nedeľu v cezročnom období

od 18. 6. 2018 do 24. 6. 2018

• Na budúcu nedeľu sa bude konať „Zbierka na dobročinné diela Svätého Otca“, ktorá sa cez apoštolskú nunciatúru posiela do Vatikánu. Všetkým darcom vyslovujeme úprimné Pán Boh odmeň!

• V piatok 22. júna vás otcovia oratoriáni z farnosti Bratislava – Sv. Rodiny pozývajú na Návštevu siedmich kostolov Bratislavy: Východiskovým bodom bude o 18:00 hod.  sv. omša vo farskom kostole Sv. Rodiny v Petržalke, o 19.00 hod.  – úvodné slovo a o 19.30 hod.  – odchod. Príchod naspäť do Petržalky sa plánuje nadránom. Náš farský kostol bude pre toto podujatie v piatok otvorený od 21:00 hod.  Na podujatie sú pozvaní mladí i starší, každý, kto chce dozrievať v tichu noci k nasledovaniu Krista, k správnym rozhodnutiam, k objavovaniu duchovnej krásy nášho mesta a modliť sa za zoslanie Ducha i za celé naše mesto.

• V dňoch od 18. júna až do 29. júla 2018 bude v Katedrále sv. Martina prebiehať výstava veľkoformátových fotografií s názvom „Človek a viera“. Slávnostná vernisáž výstavy sa začne v pondelok 18. júna 2018 o 18.00 hod.  v Katedrále sv. Martina. Počas vernisáže bude udelené požehnanie všetkým prítomným fotografom. Srdečne pozývame všetkých návštevníkov, zvlášť fotografov dokumentujúcich liturgické slávenia vo farnostiach, na vernisáž a samotnú výstavu.