Sobášne ohlášky

Dňa 26.09.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Maroš Priečko z farnosti Bratislava a Linda Kissová z farnosti Nová Dedinka. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 26.09.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Stanislav Peško z farnosti Bratislava a Zuzana Vávrová z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 03.10.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Tomáš Gramblička z farnosti xxx a Marianna Ráchelová z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 03.10.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Peter Bogyó z farnosti xxx a Zuzana Kollmanová z farnosti Bratislava, Kuchyňa. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 03.10.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Alexander Németh z farnosti Bratislava a Klaudia Chromíková z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 10.10.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Milan Hučko z farnosti Bratislava a Silvia Kavalierová z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 10.10.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Dominik Kucirka z farnosti Bratislava, Kapišová a Rita Margarita Costa Marques z farnosti Bratislava, Kapišová, Alvorninha (PT). Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 10.10.2020 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Matúš Martoňák z farnosti Dubovica a Jana Brečková z farnosti Zemplínske Hámre. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.