Sobášne ohlášky

Dňa 04.05.2024 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Adam Takács z farnosti Bratislava a Valeria Cavelier Ibelings z farnosti Amsterdam, Holandské kráľovstvo. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 04.05.2024 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Lukáš Palkovič z farnosti xxx a Sabína Bartalová z farnosti Kuchyňa. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 04.05.2024 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Mário Igaz z farnosti Bratislava a Michaela Škultétyová z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.

Dňa 04.05.2024 chcú v našej farnosti uzavrieť manželstvo Igor Izák z farnosti Bratislava a Lucia Rigová z farnosti Bratislava. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na farskom úrade. Snúbencov vkladáme do našich modlitieb.